Перейти до вмісту
Home » За новинками – в бібліотеку

За новинками – в бібліотеку

  • від

Вперше за останні роки фонди бібліотек Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи, вперше за останні роки поповнились новими, сучасними, яскравими та цікавими книгами для читачів різного віку на будь-який смак. Гроші на придбання книг в сумі 20 тисяч гривень виділено з міського бюджету.
Бібліотекарі плідно попрацювали з видавництвами «Фоліо», «Право», «Навчальна книга – Богдан», «Зелений пес», «А-Ба-Ба-Га-Ла-МА-ГА» і представили різноманітні новинки для запитів своїх користувачів.
Тож інформуємо громаду міста: нова література вже на поличках бібліотек і чекає на книгоманів!
Для школярів придбана література, згідно вимог нової шкільної програми. Рекомендуємо наступні твори: В. Підмогильного «Місто», В. Шевчука «Дім на горі», Л.Косенко «Триста поезій», Рутківського В. «Джури козака Швайки», Багряного І. «Тигролови», Чайковського А. «За сестрою», а також – довідники з англійської мови, книги для підготовки до олімпіад з математики та інші.
Для студентів юридичних спеціальностей та фахівців з права пропонуємо наступні видання: «Цивільне право», «Трудове право», «Митний кодекс України», «Земельне право», «Юридичні документи: правила укладання та оформлення», нові кодекси України.
Любителів детективного жанру чекають новинки: Дідковської Д. «Обіцяю не вбивати», Євгена Є. «Шість мертвих грабіжників», Медведєва О. «Круті довго не живуть», Звєрєва С. «Тайфун», «Кодекс морських вбивць», Крісті А. «Карибська таємниця».
Ліричні романи: Вілар С. «Сповідь суперниці», Ротич І. «Любов у спадок», Роя О. «Едельвейси для Єви», Подолинної К. «Мені наснилося кохання», Кессіді К. «Кохання і корона», Лаваль Ж. «Помста венеціанки» з нетерпінням чекають на прекрасне жіноцтво нашого міста.
Психологічно-філософські романи: Коельйо П. «Як течія річки», «Алхімік», Роздобудько І. «Подвійна гра в чотири руки», Лузіної Л. «Київські відьми. Кам’яна гостя» також очікують свого читача!
В цікавий світ фантастичних пригод, подорожей запрошують книги: Зорича О. «Офіцер магічної безпеки», Левченка О. «Чужий світ», Стронга Дж. «Розшукується ракета», Роулінг Д. «Гаррі Поттер і смертельні реліквії» та інші.
Не забули ми й про своїх наймолодших читачів – дошкільнят. Для них в бібліотеках міста є яскраві «книги – малютки», казки, вірші, оповідання Пономаренко М. «Весела квампанія», «Зачудований гусак», «Королева квітів», «Абетка безпеки», «Гралочки-розвивалочки».
Крім новинок літератури, в наших книгозбірнях в цьому році, завдяки коштам з міського бюджету, зроблена гарна передплата періодичних видань.
Тож, шановні користувачі, бібліотеки нашого міста завжди раді зустрічі з Вами! Читайте, спілкуйтеся, і нехай турботи сьогоденного життя відійдуть від вас трішечки далі, стануть не такими значними, адже найкращим розрадником сьогодення була і залишається захоплююча книга.

Арендаренко О.С., завідувач відділу
комплектування центральної бібліотеки ім.О.Пушкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *