РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2014–2015 РР. ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ЗДІЙСНИТИ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС НА ПРИЙОМ МОЖНА ЗА ТЕЛЕФОНОМ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» 7-29-79 АБО ЗВЕРНУВШИСЬ ДО УПРАВЛІННЯ ОСОБИСТО ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛ.ШЕВЧЕНКО, 109

Головна

Шановні гості міста! Шановні земляки!

Олександрія – місто славного минулого і перспективного сьогодення.

Засноване у 1746 році, воно за роки існування відіграло важливу історичну та адміністративно-економічну роль козацького поселення, військового укріплення, повітового містечка, районного центру, міста обласного підпорядкування. Сьогодні, в часи розбудови Незалежної Української держави, Олександрія переживає період економічного, самоврядного та архітектурного відродження. Люди і міста стають життєздатними, якщо їх плани спрямовані у майбутнє.

Ми свідомі усіх складностей цілей і завдань, які ставить майбутнє міста перед нами, бо впевнені у їх успішній реалізації при дієвій підтримці усієї територіальної громади. Давайте разом попрацюємо заради рідного міста.
Вдячний усім, хто приєднається до цієї благородної справи.

С.ЦАПЮК, міський голова

Перші 2 відремонтовані БТРи – на шляху до перемоги

Олександрія одна із перших започаткувала традицію ремонтувати БТРи, які необхідні українській армії для захисту цілісності нашої держави. Сім підприємств та підприємці міста відгукнулися на заклик міської влади допомогти українській армії підвищити її обороноздатність та взяли на технічне обслуговування 8 одиниць бойової техніки. 21 жовтня на центральній площі міста відбулася урочиста передача перших двох БТРів 80-ій окремій аеромобільній бригаді високомобільних десантних військ Збройних Сил України, відремонтованих ТОВ ЗПТУ «Віра-Сервіс Інтермаш» і ТОВ «УкрАгроКом».
Із словами вдячності підприємцям та волонтерам перед присутніми виступили міський голова С. Цапюк, заступник голови Олександрійської районної державної адміністрації Ю. Коваль та активіст-волонтер, завдяки якому і була розпочата ця благородна справа, В. Стадниченко. Начальник відділу повітряно-десантної техніки 80-ої окремої аеромобільної бригади О. Богданович від усіх військових подякував Олександрійщині за надану допомогу, відзначивши високий рівень ремонту і боєготовності БТРів.
У ході заходу подяками міського голови та районної ради були нагороджені працівники, які ремонтували БТРи, зокрема, від ТОВ ЗПТУ «Віра-Сервіс Інтермаш»:  водій вантажних автотранспортних засобів В. Заболотний, слюсар із складання металевих конструкцій Г. Олійник, електрозварник автоматичних і напівавтоматичних машин В. Чернов та бригада кранового цеху Г. Приходька.
Серед працівників компанії «УкрАгроКом» були нагороджені: технік-механік МТС М. Приходько, технік з експлуатації та ремонту устаткування О. Кулібаба, начальник гаража І. Кузьменко, механік П. Ковальчук.
Від командира військової частини А2730, майора О. В. Помзана міському голові С. Цапюку та громаді Олександрії була вручена подяка, у якій йдеться: «Від всього особового складу військовослужбовців військової частини А2730  м. Артемівськ  Донецької області  висловлюємо щиру подяку за надану матеріальну допомогу та, особливо, за моральну підтримку військовослужбовців, співчуття та розуміння.
Ваші подарунки, які були передані військовим, нікого не залишили байдужим, бо вони передані від щирого серця зі сподіванням на мир у  Донбасі та в Україні.
Знаходячись в зоні АТО, нам важливий кожний вчинок, кожний факт допомоги, який показує, що ми не одинокі, що справа, яку ми робимо, вірна, що, ризикуючи життям, ми це робимо заради майбутнього наших дітей.
Зі словами вдячності особовий склад військової частини А2730. Слава Україні!».
Найближчими днями бойова техніка, передана 80-ій окремій аеромобільній бригаді, відправиться на передову.

Олександрії – європейське обличчя

Нещодавно було завершено реконструкцію основної частини пішохідної доріжки на площі Леніна, урочисте відкриття якої відбулося 21 жовтня. На центральній площі зібралися городяни та гості міста, аби разом з міською та районною владою відзначити цю подію.
Виступаючи перед присутніми, Степан Кирилович зазначив, що, незважаючи на складну суспільну та економічну ситуацію в країні, Олександрія продовжує розвиватися і стає дедалі кращою та інвестиційно привабливішою.  Представники бізнесу активно допомагають владі перетворювати  Олександрію у місто з європейським обличчям. Так, завдяки підтримці народного депутата України, а відтепер і голови Кіровоградської ОДА С. Кузьменка,  компанія «УкрАгроКом» виявила бажання взяти участь у  реконструкції площі Леніна. Степан Цапюк подякував Сергію Анатолійовичу та Анатолію Івановичу  за взаєморозуміння та активну участь у житті міста. Тепер, окрім Європейської площі, в Олександрії з’явилося  ще одне місце, де городяни зможуть відпочити від турбот та проблем сьогодення. А. Кузьменко, у свою чергу, виразив впевненість, що олександрійці залишаться задоволеними сучасним виглядом реконструйованої площі та пообіцяв і надалі продовжувати благодійні справи, направлені на розвиток інфраструктури міста.
На знак урочистого відкриття пішохідної доріжки міський голова та генеральний директор «УкрАгроКому» перерізали символічну червону стрічку.

Олександрійщина сплатила більше 1,7 мільйона військового збору

На початку серпня в Україні введено новий податок – військовий збір.  Його запровадження вимагали реалії сьогодення. Адже кошти, які надходять у вигляді військового збору до державного бюджету, підсилюють обороноздатність нашої країни та витрачаються на підтримку біженців і відновлення зруйнованих територій.
Ставка збору – 1,5 відсотка. Сплачується військовий збір з доходів у вигляді зарплати, інших виплат і винагород, які нараховуються платникові у зв’язку із трудовими відносинами та по цивільно-правових договорах. Також об’єктом оподаткування збором є виграш в державну й недержавну грошову лотерею та виграш гравця, отриманий від організатора азартної гри.
За інформацією Олександрійської ОДПІ ГУ Міндоходів у Кіровоградській області, від платників Олександрії з моменту запровадження, тобто з 3 серпня і по 20 жовтня включно, надійшло 1 мільйон 17 тисяч гривень військового збору, платники Олександрійського району сплатили 692,5 тисячі гривень. Таким чином, загальна сума військового збору від Олександрійщини складає більше 1,7 мільйона гривень.
У цих коштах – частка кожного працюючого заради миру, спокою і  розквіту нашої країни.
Нововведений збір діє до кінця 2014 року. Актуальну інформацію з питань військового збору розміщено Державною фіскальною службою України на Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі у розділі 132 «Військовий податок» (http://zir.minrd.gov.ua)
Крім того, відповіді можна отримати в режимі реального спілкування зі спеціалістами київського Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України за номером 0 800 501 007 щоденно з 8-00 до 20-00, крім суботи та неділі. Дзвінок зі стаціонарного телефону безкоштовний. Телефон для довідок Олександрійської ОДПІ – 7-34-28.

Місто отримало погодження на початок опалювального сезону

20 жовтня КП «Теплокомуненерго» отримало від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України погодження на початок опалювального сезону за умови зниження середньодобової температури до 8 і менше градусів протягом 3-х діб. Усі котельні міста готові до роботи, а житловий фонд,  підприємства, установи і організації – до прийняття тепла.
На ранок 21 жовтня, за інформацією директора КП «Теплокомуненерго»  А. Грибачової, підприємства області, які подають тепло, не отримали від НАК “Нафтогаз України” лімітів на газ. З метою прискорення відповідного процесу надіслані листи керівництву даного підприємства та голові Кіровоградської ОДА С. Кузьменку.
Усі установи Олександрії, які опалюються твердопаливними котлами, уже отримують тепло. Це заклади соціальної сфери сел. Димитрового, Мартоіванівська школа та  дитячий садочок №21. Днями у ньому завершено встановлення 2 нових котлів, які 20 жовтня  запущені в дію.

Успішні результати оздоровлення дітей 2014 року

На сьогоднішній день одним із пріоритетних напрямків роботи олександрійської влади залишається оздоровлення та відпочинок дітей різних категорій. Саме з цією метою на початку року затверджено міську комплексну соціальну програму  оздоровлення та відпочинку дітей до 2017 року.
Безпосередньо оздоровлення дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки, забезпечує управління праці та соціального захисту населення міської ради.  Як повідомила начальник управління О. Назаренко, на оздоровчу компанію  2014 року планувалося використати близько 1105 тис. грн. Фактично ж із бюджетів різних рівнів було виділено 1223,4 тис. грн., у тому числі з міського бюджету – 435 тис. грн., з них близько 44 тис. грн. на відпочинок дітей пільгових категорій в пришкільних таборах та більше 368 тис. грн. – в стаціонарних таборах.
Окрім цього, із фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності цьогоріч виділено більше 403 тис. грн. (для порівняння: за відповідний оздоровчий період 2013 року – близько 201 тис. грн.).
За літній період оздоровилися та відпочили 5568 дітей, із них 1683 – пільгової категорії, у тому числі, 120  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 95 дітей-інвалідів, 914 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей і 475 талановитих та обдарованих дітей.
У стаціонарних таборах оздоровилися 430 дітей, із них  174 дитини працівників бюджетних установ (у 2013 році – 172);  107 дітей оздоровлено за рахунок батьків та інших підприємств і організацій;  149 дітей – пільгових категорій (у 2013 році – 81), в т.ч.: 63 дитини відпочили за рахунок коштів міського бюджету (придбано 35 путівок в табір «Дружба» та 28 путівок в табір «Орльонок» Херсонської області на узбережжі Чорного моря).
Підводячи підсумки літньої оздоровчої компанії, варто зауважити, що вона виявилася більш успішною і масштабною у порівнянні із аналогічними періодами попередніх років.

На лаврах перемоги

В Олександрії 18-19 жовтня пройшов IV етап змагань Чемпіонату України з кросу «Суперкубок 1600». Традиційно місцем їх проведення стала спортивна траса «Вербова Лоза», реконструкція якої була завершена саме до початку турніру.  Участь в перегонах взяли учасники і команди із Запоріжжя, Олександрії, Дніпропетровська, Донецька, Кіровограда, Кременчука, Одеси, Вінниці, Полтави, Харкова, Жовтих Вод, Маріуполя та Горлівки.
На урочистому відкритті міський голова С. Цапюк привітав олександрійців і гостей міста із початком змагань такого високого рівня, зазначивши,  що після багаторічної паузи  автокрос впевнено повертається в наше місто, а Олександрія стає все більш популярною і привабливою для проведення турнірів і змагань різних масштабів. А це значно підвищує інтерес молоді до спорту і заохочує підростаюче покоління вести здоровий спосіб життя. Степан Кирилович побажав учасникам змагань вдалих стартів, успіху на нелегких віражах траси та переконливих перемог. 
Змагання  відбувалися  у різних дивізіонах, де в особистому та командному заліках було розіграно 42 кубки і 60 медалей. Нагороди зуміли здобути майже всі учасники чемпіонату. Зокрема, у командному заліку серед дорослих  лідером перегонів став  «Запорізький автомобільний клуб», а серед команд-юніорів – «Реал АЛ реслінг» з Маріуполя.
Учасники з Кіровоградської області вибороли два призових місця. 12-річний Данило Крисько з Олександрії завоював бронзу в старшій заліковій групі юніорів на СКА баггі, а Віктор Фоменко з Кіровограда – срібло у класі 7Н.
Окрім того, на змаганнях були представлені і два БТРи, відремонтовані олександрійськими підприємствами. Усі небайдужі мали можливість пожертвувати кошти для потреб воїнів АТО до скриньок, які стояли поруч бойової техніки.

Легалізація найманої праці триває

Робочою групою щодо організації та координації роботи з питань легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення з метою виявлення фактів порушення трудового законодавства, зокрема, відсутності трудових договорів у роботодавців з найманими працівниками, за період з 13 по 17 жовтня обстежено 17 об’єктів господарювання. Порушень з питань офіційного працевлаштування не виявлено.
Загалом, з початку року обстежено 1393 об’єктів господарювання, у 119 ФОП виявлено 140 незареєстрованих працівників, 96 робочих місць легалізовано.
За результатами рейдів готуються листи прокурору м.Олександрії та в Територіальну інспекцію з переліком ФОП-порушників, які ігнорують зауваження представників робочої групи та не реєструють трудові відносини з найманими працівниками, для вжиття заходів впливу.

Головне за останні дні:

Влада пообіцяла і зробила

Відкрито новий тренажерний майданчик

05 вересня в Олександрійському навчально-виховному комплексі (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей) відбулася приємна подія. Навчальний заклад отримав у подарунок від влади новий тренажерний майданчик. Це не звичайний тренажерний майданчик, а справжній спортивний комплекс під відкритим небом. Тренажери розраховані майже на всі вікові категорії та здатні тренувати всі групи м’язів. Піклування про здоров’я нації – одна з основних завдань державної та місцевої влади. І на прикладі Олександрії ми можемо бачити, що це не порожні слова, а справжні дії. Адже не кожен мешканець міста може дозволити собі абонемент до фітнес-залу. З огляду на сказане, особливого значення набувають слова Степана Цапюка, що тренажерний майданчик – це подарунок не лише для школярів, а й для всіх жителів мікрорайону. Читати далі

Депутати вирішують

Результати роботи чергової 84-ї сесії міської ради

17 жовтня відбулася 84-та сесія Олександрійської міської ради, на порядок денний якої було внесено більше 40 питань.  Розпочавши свою роботу, депутати внесли зміни до комплексної програми профілактики злочинності в м.Олександрії на 2011-2015 роки, які дозволять придбавати для правоохоронців Олександрійського МВ УМВС України в Кіровоградській області, що відбувають у зону проведення антитерористичної операції, бронежилети та інші засоби індивідуального захисту. Читати далі

Житлово-комунальне господарство

КП«Житлогосп» готує житловий фонд міста до зими

Комунальне підприємство «Житлогосп» продовжує роботу, пов’язану з підготовкою житлового фонду до осінньо-зимового періоду та підвищенням енергозбереження даного сектору. Окрім того, відповідно до плану, за замовленням старших будинків проводяться й інші ремонтні роботи. Читати далі

Засідання виконкому

На засіданні виконавчого комітету було прийнято ряд важливих рішень

Члени виконавчого комітету міської ради, засідання якого відбулося 17 жовтня, розпочали свою роботу з підбиття підсумків оздоровлення дітей за літній період 2014 року. Як доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення О.Назаренко, у цьому році кількість дітей, охоплених оздоровленням, у порівнянні з минулим роком, значно збільшилася за рахунок виділених з міського бюджету коштів і складає 5 568 осіб (у 2013 році – 4619 дітей), у тому числі дітей пільгових категорій 1683 особи (у 2013 році – 538 дітей). Читати далі

Робочий графік мера

Переймали досвід

3 липня Олександрію відвідала делегація з міста-сусіда Світловодська. У малій залі виконкому зібралося керівництво Олександрійської та Світловодської міських рад, фахівці житлово-комунального господарства, аби  обговорити питання успішного  реформування системи ЖКГ в Олександрії. Наші сусіди зацікавилися досвідом, ініційованим і впровадженим С. Цапюком на Олександрійщині, але, як зізналися потім, у себе в місті його не вдається втілити у життя. Читати далі


22 жовтня 2014, середа, 09:20

ОСТАННІ НОВИНИ

ОГОЛОШЕННЯ