23 СЕРПНЯ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ О 10:00 ГОДИНІ БІЛЯ ПРИМІЩЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДБУДЕТЬСЯ УРОЧИСТЕ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА. ПІСЛЯ ЦЬОГО РОЗПОЧНЕТЬСЯ СВЯТКОВА ХОДА ВИШИВАНОК. КОЛОНА ПРЯМУВАТИМЕ ВІД ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПЛОЩІ ДО ПАМ’ЯТНИКА ТАРАСУ ШЕВЧЕНКУ, ДЕ ВІДБУДЕТЬСЯ ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНА КОМПОЗИЦІЯ ТА ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ЗАПРОШУЄ УСІХ БАЖАЮЧИХ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СВЯТКОВИХ ЗАХОДАХ * УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ПРОДОВЖУЄ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН, ЯКІ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ ПРАВА НА ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ ДЛЯ ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ НА НЕОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2014 РОКУ. З ЖОВТНЯ МІСЯЦЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2014–2015 РР. ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ЗДІЙСНИТИ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС НА ПРИЙОМ МОЖНА ЗА ТЕЛЕФОНОМ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» 7-29-79 АБО ЗВЕРНУВШИСЬ ДО УПРАВЛІННЯ ОСОБИСТО ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛ.ШЕВЧЕНКО, 109

Головна

Шановні гості міста! Шановні земляки!

Олександрія – місто славного минулого і перспективного сьогодення.

Засноване у 1746 році, воно за роки існування відіграло важливу історичну та адміністративно-економічну роль козацького поселення, військового укріплення, повітового містечка, районного центру, міста обласного підпорядкування. Сьогодні, в часи розбудови Незалежної Української держави, Олександрія переживає період економічного, самоврядного та архітектурного відродження. Люди і міста стають життєздатними, якщо їх плани спрямовані у майбутнє.

Ми свідомі усіх складностей цілей і завдань, які ставить майбутнє міста перед нами, бо впевнені у їх успішній реалізації при дієвій підтримці усієї територіальної громади. Давайте разом попрацюємо заради рідного міста.
Вдячний усім, хто приєднається до цієї благородної справи.

С.ЦАПЮК, міський голова

Урочистості з нагоди Дня незалежності України

22 серпня в сесійній залі міської ради відбулися урочистості з нагоди Дня незалежності України. У своїй промові міський голова Степан Цапюк зазначив, що цього року найбільше державне свято ми відзначаємо в складних політичних і економічних умовах. На сході країни добровольці та військовослужбовці Збройних сил продовжують відстоювати незалежність і цілісність України. Щодня ця боротьба забирає життя десятків людей. Але український народ сьогодні, як ніколи, засвідчив усьому світові свою єдність і національну свідомість, які підтримують моральний дух наших воїнів і допомагають наближати довгоочікуваний  мир та спокій у державі.
Після виступу міський голова вручив присутнім нагороди і відзнаки різного рівня.  Почесними грамотами  Кіровоградської обласної ради та ОДА були нагороджені: начальник загального відділу управління справами Олександрійської міської ради Барановська Валентина Михайлівна,; лікар-хірург міського комунального лікувально-профілактичного закладу – Міська лікарня № 1, голова постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення Холодов Олександр Фомич; депутат міської ради, директор комунального підприємства «Ритуал»  Бондар Ольга; голова квартального комітету №24 Запарій Тетяна Анатоліївна; вчитель математики Ліцею інформаційних технологій Халізова Лариса Іванівна; начальник управління з надзвичайних ситуацій Олександрійської міської ради Шурай Сергій Вікторович.

Нагороджено переможців щорічного міського конкурсу громадського визнання «Олександрієць року»

IMG_0932Після вручення обласних відзнак на урочистостях з нагоди Дня незалежності України відбулось нагородження переможців щорічного міського конкурсу громадського визнання «Олександрієць року».
Згідно з рішенням ради конкурсу кращим у номінації «Підприємець року» за високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток та підвищення якості пасажирських перевезень в місті було визнано приватного підприємця СІЗОВА Сергія Анатолійовича.
У номінації «Меценат року» за активну участь у благодійних заходах, надання значної спонсорської та благодійної допомоги переможцем було обрано народного депутата України V та VI скликань, генерального директора ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» ЗЕЙНАЛОВА Едуарда Джангіровича.
У номінації «Керівник року» за високий професіоналізм в управлінні персоналом, високі організаторські здібності, активну життєву позицію, впровадження нових методів у роботі переможцем було обрано директора начально-виховного комплексу «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» КОВАЛЕНКА Сергія Петровича.
Кращим у номінації «Установа, підприємство, організація року» обрано Другий державний пожежно-рятувальний загін Управління ДСНС України в Кіровоградській області – за значний внесок у розвиток міста, стабільність функціонування, високий рівень професіоналізму працівників та запровадження новітніх підходів щодо виконання завдань та функцій.
У номінації «Професіонал року у соціальній сфері» за значний внесок у розвиток культури та музичного мистецтва міста, залучення підростаючого покоління до занять музикою та ініціативність переможцем визнано директора Олександрійської дитячої музичної школи КРАВЧЕНКО Ірину Миколаївну.
У номінації «Професіонал року у комунальній сфері» за вагомий внесок у розвиток та розбудову ліфтового господарства міста, ініціативність у роботі переможцем обрано електромеханіка з ліфтів приватного підприємства «Олександріяліфт» ГУГЛЕНКА Олександра Антоновича.
Переможцем у номінації «Молодіжний лідер року» став голова громадської організації «Нова хвиля», депутат Олександрійської міської ради VІ скликання ДОЖДЖАНИК Володимир Васильович – за вагомий внесок у розвиток молодіжного руху міста, ініціативність та лідерські якості. 
У номінації «Талант року у сфері освіти» рішенням ради конкурсу за значний внесок у розвиток позашкільної освіти нашого міста, впровадження нових методів у своїй педагогічній діяльності переможцем обрано керівника гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості ПІСКОВУ Світлану Вікторівну.
Рішенням ради конкурсу у номінації «Талант року у сфері фізичної культури і спорту» за активну участь у популяризації спорту в місті, участь у Всеукраїнських та Міжнародних турнірах переможцем обрано чемпіонку світу з боксу 2013року серед юніорок, чемпіонку України з боксу 2014 року, майстра спорту БОНДАРЕНКО Ангеліну Юріївну.
Переможцем у номінації «Талант року у сфері культури» за високі досягнення у сфері культури визнано переможця Всеукраїнського фестивалю «Талановита Україна», лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, студентку Олександрійського вищого училища культури КОЛОСОВСЬКУ Клаудію Сергіївну.
Усі переможці щорічного конкурсу «Олександрієць року» отримали пам’ятні статуетки та дипломи.

Кращі олександрійці відзначені найвищими нагородами

Цого року три олександрійця за високий професіоналізм, активну громадську діяльність були удостоєні високої відзнаки «За заслуги перед містом Олександрією». Серед них колишній завідувач санаторного дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 16, депутат міської ради I, III, IV, V скликань МАРТИНЯК Валентина Овсіївна; Відмінник освіти України, керівник аматорського зразкового вокального колективу «Нові імена» Палацу культури «Світлопільський» ЗАБОЛОТНІКОВА Наталія Порфирівна та депутат Олександрійської міської ради VI скликання лікар-акушер-гінеколог, завідувач акушерського відділення стаціонару міського комунального лікувально-профілактичного закладу Міська лікарня № 1 БОСА Любов Олександрівна.
Також на урочистостях були вшановані і троє олександрійців, яким у 2014 році присвоєно звання «Почесний громадянин м.Олександрії» Це  учасники бойових дій у Великій Вітчизняній війні Соловйов Микола Сергійович та  Заболотній Василь Іванович, а також заслужений працівник культури України, депутат Олександрійської міської ради VI скликання,  директор міського Палацу культури,  керівник народного ансамблю танцю «Віночок» Абажей Григорій Петрович. Окрім цього, з нагоди Дня Незалежності Степан Цапюк вручив Грамоти міської ради та Подяки міського голови представникам різних галузей, які своїми добрими справами і натхненною працею примножують славу рідного міста. Додали заходу особливої урочистості українські народні, ліричні і патріотичні пісні у виконанні солістів вокальних колективів ПК «Світлопільський».

Відбулося урочисте нагородження переможців конкурсів на кращий благоустрій територій

У рамках святкування Дня Незалежності України 21 серпня в міській раді відбулося урочисте нагододження переможців щорічних оглядів-конкурсів
«Кращий благоустрій приватної садиби», підприємств, установ та організацій, які мають зразковий благоустрій територій, а також найактивніших голів квартальних комітетів, старших багатоповерхових будинків та керівників громадських організацій.
На початку до присутніх звернувся міський голова Степан Цапюк. Він подякував усім, хто бере активну участь у життєдіяльності міста, хто своєю натхненною працею і життєвою позицією доводить відданість рідній землі. «Приємно, що в Олександрії є чимало людей, які вважають місто своєю домівкою і прагнуть, щоб з кожним роком воно ставало все більш привабливим і охайним»,- зазначив міський голова.
Переможці цьогорічного огляду-конкурсу «Кращий благоустрій приватної садиби» отримали від Степана Кириловича дипломи, спеціальні номерні знаки , подарунки та квіти. Ними стали: Євген Шаповалов та Вікторія Бутко (вул.Володарського, 6), Людмила Лаврик (вул.Знам’янська, 41), Наталія Ладанюк (вул.Куйбишева 86), Віктор та Людмила Валентовичі (вул.Північна, 6), Кирило та Валентина Патманіді (пров.Польовий, 12), Любов та Василь Скляр (вул.Тудових резервів, 100), Ніна Вєдєрнікова та Василь Рак (пров.Челюскінців, 1), Іван та Марія Ставнічуки (вул.Чернишевського, 20), Наталія та Микола Жижко (вул.Чернишевського, 23), Ольга та Володимир Рудь (вул.Чкалова, 11).
Дипломи і подарунки за кращий благоустрій території підприємства, установи та організації одержали ЗНЗ  I-III ст. № 2 ім. Горького, ДНЗ № 18, ФОП Бударний, ПП «КСіМ» та Олександрійський міський відділ Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Також цього дня з нагоди 23-ї річниці незалежності України за особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію Грамотами міської ради та Подяками міського голови були відзначені кращі голови квартальних комітетів, старші будинків і голови громадських організацій.

Мешканці Слов’янська висловили олександрійцям подяку за допомогу

19 серпня міський голова С.Цапюк та секретар міської ради Г.Лоцман відвідали м.Слов’янськ. Нещодавно Олександрійська влада та депутатський корпус взяли шефство над дитячою поліклінікою цього міста. Спілкуючись з в.о. Слов’янського міського голови О.Самсоновим, Степан Кирилович відзначив, що Олександрії сьогодні, як й іншим містам нашої держави, дуже складно: не вистачає коштів на заробітну плату, попереду надзвичайно важкий осінньо-зимовий період. Незважаючи на це, олександрійці з великим розумінням поставилися до тієї ситуації, в якій опинилися мешканці східних регіонів України. Волонтери щотижня везуть на Донеччину продукти харчування, медикаменти, засоби особистої гігієни. А на останній сесії депутати міської ради виділили 220 тис. грн. для благодійної справи відбудови м.Слав’янська. Відповідні кошти, за домовленістю з владою даного міста, будуть направлені на відновлення поліклініки дитячої міської лікарні, у тому числі, на встановлення сучасних металопластикових вікон та косметичний ремонт приміщення. Про це між Олександрійським міським головою С.Цапюком та в.о. Слов’янського міського голови О.Самсоновим була підписана двостороння угода.
На знак вдячності за милосердя і людяність, значний внесок у благодійну справу з відновлення та відбудови м.Слов’янська О.Самсонов в особі С.Цапюка нагородив Олександрійський депутатський корпус Почесною Грамотою Слов’янської міської ради.

Допомога переселенцям зі сходу України

З початком воєнних дій на сході України до Олександрії щодня приїжджають мешканці Донбасу на тимчасове місце проживання.
За цей час до міста прибуло 150 сімей (282 осіб). З них 99 працездатних; 91 пенсіонер та 94 дитини. З різних причин вибуло 20 сімей (24 дорослих та 6 дітей).
На сьогоднішній день в Олександрії проживає 130 сімей (252 особи).
22 родини звернулися до влади за допомогою у наданні тимчасового місця проживання. Усі сім’ї розселені в гуртожитках: «Юність», медичного училища, училища культури; геріатричному пансіонаті та готелі ПП Рудь.
17 дітей влаштовано до навчальних закладів міста: 9 до шкіл, 8 – до дитячих садочків.
Усім родинам переселенців, які звернулися до влади, надана соціальна допомога, передбачена законодавством, 20 особам призначено пенсії; 19 сім’ям – державна допомога, з інших питань мешканцям Донбасу надані консультації.
Усі родини забезпечені необхідними продуктами харчування, якими мешканців східних регіонів забезпечують жителі Олександрії.

Олександрія провела в останню путь захисника Вітчизни

18 серпня олександрійці попрощалися з Максимом Бендеровим, який 15 липня загинув під час виконання бойового завдання в зоні АТО. Багато хто його знав як професійного спортсмена, він активно займався військово-спортивними багатоборствами – багаторазовий призер і чемпіон України, Європи та світу, майстер спорту Міжнародного класу. Максим, як справжній патріот, не міг стояти осторонь тих викликів, які випали на долю нашої країни тому без вагань пішов захищати рідну землю. Провести героя в останню путь зібралася численна олександрійська громада. Серед них були рідні загиблого, друзі, однокласники, товариші по зброї, представники влади і звичайні олександрійці які як могли підтримували батьків Максима. Міський голова Степан Цапюк у своїй промові зазначив, що Олександрія і країна втратила справжнього патріота, який віддав своє життя за свободу і незалежність.
- Всі ми добре знали Максима, слідкували за його спортивними досягненнями, раділи його перемогам. І сьогодні всі олександрійці щиро співчувають його рідним і близьким. Пам’ять про Максима назавжди залишиться у наших серцях, а його життєвий шлях буде прикладом для наслідування, – підкреслив міський голова.
Поховали Максима Бендерова на кладовищі в районі міської телевежі.

Головне за останні дні:

Влада пообіцяла і зробила

В День Перемоги у оновленому ПК«Світлопільський» відбудуться загальноміські урочистості із вшанування олександрійських ветеранів

7 травня міський голова С.Цапюк відвідав соціальні об’єкти, у яких завершуються ремонтні роботи. Він побував у 7-поверховій поліклініці та в ПК«Світлопільський». Читати далі

Депутати вирішують

Результати роботи чергової 80-тої сесії міської ради

15 серпня відбулася чергова 80-та сесія міської ради 6 скликання. Перед розглядом питань порядку денного депутати оголосили свої запити та звернення, які стосувалися життєдіяльності міста. Читати далі

Житлово-комунальне господарство

КП«Житлогосп» звітує

Реформування житлово-комунального господарства, ініційоване міським головою С.Цапюком, а також створення служби єдиного замовника змінило якість та ефективність роботи у житловому секторі міста. КП«Житлогосп» працює відповідно до затверджених планів. У першому півріччі поточного року основні роботи планувалися щодо ремонту покрівлі, жолобів, водостічних труб, під’їздів, козирків над входами у під’їзди та улаштування дверей у підвальні приміщення. За інформацією директора підприємства С.Ананьєва здійснено ремонт м’якої та шиферної покрівель за адресами: вул.Дзержинського 40, пр.Леніна 19, 87, 92, 90, 95, 100 та 132 вул. 50 років Жовтня 8 та 8А, вул.Пролетарська 44, вул. 6-го Грудня 89, 93, 141/1, 141/2, 141/3, 141/4, 143/3, 150, вул.Луначарського 8, 18, вул.Міліцейська 131, вул.К.Лібкнехта 31, 33, вул.Калініна 24, 75, 87, пров.Мічуріна 8, пл.Кірова 19, вул.Г.Сталінграду 19. Читати далі

Засідання виконкому

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

14 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Присутні погодили Положення про громадську раду при виконавчому комітеті Олександрійської міської ради. Нагадаємо, що у зв’язку з закінченням терміну дії повноважень попередньої громадської ради, яка працювала 2 роки, 07 серпня було затверджено склад нової ради, до якої увійшло 39 представників об’єднань громадян. Згідно з Положенням, громадська рада є постійно діючим дорадчим органом, який забезпечує участь громадян в управлінні державними справами й здійснює громадський контроль за діяльністю органів виконавчої влади. Читати далі

Робочий графік мера

Переймали досвід

3 липня Олександрію відвідала делегація з міста-сусіда Світловодська. У малій залі виконкому зібралося керівництво Олександрійської та Світловодської міських рад, фахівці житлово-комунального господарства, аби  обговорити питання успішного  реформування системи ЖКГ в Олександрії. Наші сусіди зацікавилися досвідом, ініційованим і впровадженим С. Цапюком на Олександрійщині, але, як зізналися потім, у себе в місті його не вдається втілити у життя. Читати далі


22 серпня 2014, п'ятниця, 20:39

ОСТАННІ НОВИНИ

ОГОЛОШЕННЯ