З МЕТОЮ ЩОНАЙШВИДШОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОБІГРІВУ ВСІХ КВАРТИР З ЦЕНТРАЛІЗОВАНИМ ОПАЛЕННЯМ, ПЕРЕКОНЛИВО ПРОСИМО МЕШКАНЦІВ ВЕРХНІХ ПОВЕРХІВ БЕЗЗАПЕРЕЧНО НАДАВАТИ ДОСТУП ДО КРАНІВ МАЄВСЬКОГО СПЕЦІАЛІСТАМ КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ПОВІТРЯ ІЗ СТОЯКІВ ОПАЛЕННЯ, ПРИ МОЖЛИВОСТІ ПРОВОДИТИ ВИДАЛЕННЯ ПОВІТРЯ ВЛАСНИМИ СИЛАМИ. У ВИПАДКУ ВИНИКНЕННЯ ПРОБЛЕМ НЕВІДКЛАДНО ЗВЕРТАТИСЬ ДО ТОВ «ЖИТЛО – УСТРІЙ» ЗА ТЕЛ. 7-07-01 ТА (050)5936082. * РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2014–2015 РР. ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ЗДІЙСНИТИ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС НА ПРИЙОМ МОЖНА ЗА ТЕЛЕФОНОМ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» 7-29-79 АБО ЗВЕРНУВШИСЬ ДО УПРАВЛІННЯ ОСОБИСТО ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛ.ШЕВЧЕНКО, 109

Головна

Шановні гості міста! Шановні земляки!

Олександрія – місто славного минулого і перспективного сьогодення.

Засноване у 1746 році, воно за роки існування відіграло важливу історичну та адміністративно-економічну роль козацького поселення, військового укріплення, повітового містечка, районного центру, міста обласного підпорядкування. Сьогодні, в часи розбудови Незалежної Української держави, Олександрія переживає період економічного, самоврядного та архітектурного відродження. Люди і міста стають життєздатними, якщо їх плани спрямовані у майбутнє.

Ми свідомі усіх складностей цілей і завдань, які ставить майбутнє міста перед нами, бо впевнені у їх успішній реалізації при дієвій підтримці усієї територіальної громади. Давайте разом попрацюємо заради рідного міста.
Вдячний усім, хто приєднається до цієї благородної справи.

С.ЦАПЮК, міський голова

На контролі міської влади – учасники АТО та члени їх сімей

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської ОДА міський голова С. Цапюк підписав розпорядження про створення робочої групи з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. Даним документом затверджено персональний склад групи, до якої увійшли представники виконавчих органів ради, що відповідають за соціальний захист населення і житлово-комунальний сектор, військовий комісар та члени громадських організацій.
Окрім того, відповідним розпорядженням управлінню праці та соціального захисту населення доручено закріпити за сім’ями загиблих учасників АТО представників органів влади, соціальних та медичних працівників, а також представників бізнесу. Управлінню внутрішньої політики міської ради необхідно створити банк даних осіб, які організовують збір допомоги учасникам АТО та членам їх сімей на території м. Олександрії.

На засіданні громадської ради обговорили важливі питання

23 жовтня відбулося засідання громадської ради при виконавчому комітеті Олександрійської міської ради. Присутні розглянули питання щодо запланованих заходів з відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та виконання програми збереження історичної пам’яті про перемогу у Великій Вітчизняній війні.
Начальник управління культури  та туризму міської ради В. Чернецька доповіла про загальноміські заходи, спрямовані на вшанування подвигу народу в боротьбі за свободу і незалежність нашої держави. Серед них: тематичні виставки, лекції, години пам’яті, літературно-музичні композиції, які відбудуться у закладах освіти та культури; індивідуальна робота з ветеранами; упорядкування пам’ятників, обелісків, інших місць поховання тощо.
Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, члени громадської ради вирішили утворити робочу групу для підготовки та надання пропозицій до міської ради щодо відзначення ювілейної 70-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній Війні, яка святкуватиметься у травні 2015 року.
Крім того, присутні вирішили звернутися до міського голови з проханням розглянути можливість утворення на території м. Олександрії Алеї героїв Радянського Союзу та відновлення пам’ятного знаку військовослужбовцям Радянської армії Зубцову та Лазарєву, які загинули в ході війни та поховані на Братській могилі по вул. Діброви.
Члени громадської ради обговорили і питання, пов’язане із складною газовою ситуацією в державі. Зокрема, голова громадської ради О. Болілий зазначив, що з настанням холодів виникає необхідність розташування мобільних пунктів обігріву для безхатченків та інших громадян незахищених категорій. Тож найближчим часом буде створена робоча група, завданням якої стане обстеження районів міста для виявлення осіб без визначеного місця проживання. До даної групи планується включити і двох представників громадської ради – Людмилу Зіміну і Олексія Болілого.
Насамкінець присутні вирішили запросити на наступне засідання ради представника спецінспекції і заслухати його інформацію щодо дотримання чистоти у приватному секторі та вивезення твердих побутових відходів.

Спортивне життя Олександрії

22-23 жовтня в приміщенні ДЮСШ №2 відбулися змагання з волейболу серед дівчат професійно–технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації в залік ХІV спортивних ігор молоді міста Олександрії. У змаганнях взяли участь 6 команд: КВНЗ «Олександрійський педагогічного коледж імені В.О.Сухомлинського», КВНЗ «Олександрійське училище культури», Олександрійське медичне училище, Олександрійський технікум Білоцерківського НАУ, ПТУ № 17 та ПТУ № 33.
За підсумками змагань І місце вибороли представники КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського»(тренер Прожога В.І.), ІІ місце – команда КВНЗ« Олександрійське училище культури» (тренер – Волков В.Г.). ІІІ місце – команда Олександрійського технікуму Білоцерківського національного аграрного університету(тренер Вяла С.С.).
28–29 жовтня в ДЮСШ №2 відбудуться змагання з волейболу серед юнаків вищих навчальних закладів І-ІІІ рівнів акредитації та професійно-технічних закладів освіти.

Контролюючи життєдіяльність міста

23 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На початку перший заступник міського голови Л. Давиденко, яка вела засідання, виконала приємну місію: кращі водії та працівники автодорожньої сфери напередодні професійного свята були нагороджені подяками міського голови та квітами.
Перед розглядом питань порядку денного члени виконавчого комітету були поінформовані про початок опалювального сезону в Олександрії. 22 жовтня підприємства, які забезпечують теплопостачання, отримали дозвіл на використання природного газу і котельні міста розпочали свою роботу. На сьогоднішній день усі медичні заклади, школи та дитячі садочки, крім ЗНЗ № 7 та ДНЗ №№ 2 і 42, де відбулися пориви, опалюються. Подача тепла у квартири мешканців багатоповерхівок здійснюється поступово.
З метою виконання рішень Уряду щодо заміщення природного газу альтернативними видами палива, виконком визначив КП «Теплокомуненерго» замовником технічної документації на встановлення блочно-модульних котелень у 6-ти навчальних закладах: ЗНЗ І-ІІІ ст. № 2, НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 9 – спеціалізована школа», ОНВК «ЗНЗ І-ІІ ст. № 17 – ліцей», НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» та НВК «Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ». Будівництво котелень, які працюватимуть на твердому паливі, планується здійснити за рахунок коштів обласного бюджету.
Крім того, з метою забезпечення належного навчального процесу у Димитрівській дитячій музичній школі у зимовий період, заклад рішенням виконкому на холодну пору року переведено в приміщенні НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 12 – ДНЗ». Начальнику управління культури і туризму доручено прискорити процес оформлення проектно-кошторисної документації на будівництво блочно-модульної котельні для музичної школи.
Окрім цього, виконавчий комітет затвердив кількісний склад дітей та підлітків шкільного віку. Так, станом на 1 жовтня 2014 року їх загальна кількість становить 8674 особи, із них 7745 – навчаються у школах, 563 – у професійно-технічних навчальних закладах та 301 – у вищих навчальних закладах.
Рішенням виконавчого комітету у загальноосвітніх закладах міста, підпорядкованих управлінню освіти, молоді та спорту міської ради, запроваджується самостійний бухгалтерський облік та фінансова звітність, з 1 січня навчальним закладам буде надано статус розпорядників бюджетних коштів. Таким чином, з наступного року кожна школа складатиме індивідуальний кошторис, план асигнувань загального фонду бюджету та план спеціального фонду за окремо виконуваною ним програмою. Це дасть можливість директорам закладів самостійно господарювати у межах затверджених лімітів та обирати найоптимальніші шляхи розвитку і конкурентоздатності шкіл.
Рішенням виконкому також було затверджено склад міського оргкомітету з питань відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та затверджено відповідний план заходів.
Після розгляду питань порядку денного Людмила Давиденко охарактеризувала сучасну виборчу кампанію як спокійний, толерантний і виважений процес між кандидатами. Людмила Вадимівна зазначила, що олександрійська громада сьогодні є прикладом того, як, об’єднавшись, спільними зусиллями можна працювати на розвиток рідного міста. У той же час деякі суб’єкти виборчого процесу, порушуючи законодавство, розміщують агітаційний матеріал не лише в недозволених місцях, а й на зеленій зоні та деревах. Перший заступник міського голови закликала кандидатів у народні депутати та їх штаби дотримуватися законодавства України, а виборців – не бути байдужими до майбутнього нашої держави, скористатися своїм конституційним правом та у день виборів віддати свій голос за обраного кандидата.

Навчальний процес під час роботи виборчих дільниць

Із метою забезпечення діяльності навчальних закладів міста, на базі яких працюють виборчі дільниці, управлінню освіти, молоді та спорту доручено на період виборів організувати роботу відповідних навчальних закладів: ЗНЗ І-ІІІ ст. №№ 4, 6, 7, 8, 10, 15, НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 9 – спеціалізована школа», ОНВК «ЗНЗ І-ІІ ст. № 17 – ліцей», НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 12 – ДНЗ», НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 19 – ДНЗ «Лісова казка», НВК «Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» та НВК «Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ».
Тому на підставі наказу управління молоді та спорту 24 жовтня (п’ятниця) навчально-виховний процес у перерахованих закладах буде завершено до 14.00, а заняття з 27 жовтня (понеділок) перенесені на 20 грудня (субота).

В Олександрії розпочався опалювальний сезон

Із 22 жовтня в Олександрії розпочато опалювальний сезон. Як повідомила директор КП «Теплокомуненерго» А. Грибачова, підприємство отримало дозвіл від голови Кіровоградської ОДА на використання газу і розпочало вводити в  роботу 13 котелень міста, які працюють на природному паливі. Подачу тепла у квартири мешканців багатоповерхівок планується здійснювати поступово. 

Із 6 листопада олександрійці будуть сплачувати за тепло за новими тарифами

Перед початком опалювального сезону 2014-2015 років національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила для КП «Теплокомуненерго» нові тарифи з централізованого опалення, що надаються населенню міста.
Так, для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії тарифи встановлені на рівні 410, 11 грн. за 1 гігакалорію (попередній тариф становив 240 грн.).
Для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії вартість становитиме 12,12 грн. за 1 кв. м за місяць протягом опалювального сезону (попередній тариф – 6, 24 грн.). 
Для прикладу,  вартість сплати за двокімнатну квартиру у розмірі 50 кв. м без теплового лічильника становитиме 606 грн. в місяць.
Відповідні тарифи для населення вступають в дію із 6 листопада.
Усім мешканцям, які користуються субсидіями, необхідно звернутися для оформлення відповідної  соціальної пільги в управління праці та соціального захисту населення за адр.: вул. Шевченко, 109. Нагадаємо, що з нового опалювального сезону зменшені норми для користувачів послуг із газопостачання. Слід зазначити, що комісія при міській раді, яка приймала рішення  про призначення субсидії як виняток, позбавлена права надавати субсидію на загальну площу житла. Але фахівцями управління з урахуванням призначених норм і субсидій може бути надана компенсація додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів.
Отримати консультацію щодо надання пільг та субсидій або здійснити попередній запис на прийом можна за телефоном «гарячої лінії» 7-29-79.

Головне за останні дні:

Влада пообіцяла і зробила

Відкрито новий тренажерний майданчик

05 вересня в Олександрійському навчально-виховному комплексі (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей) відбулася приємна подія. Навчальний заклад отримав у подарунок від влади новий тренажерний майданчик. Це не звичайний тренажерний майданчик, а справжній спортивний комплекс під відкритим небом. Тренажери розраховані майже на всі вікові категорії та здатні тренувати всі групи м’язів. Піклування про здоров’я нації – одна з основних завдань державної та місцевої влади. І на прикладі Олександрії ми можемо бачити, що це не порожні слова, а справжні дії. Адже не кожен мешканець міста може дозволити собі абонемент до фітнес-залу. З огляду на сказане, особливого значення набувають слова Степана Цапюка, що тренажерний майданчик – це подарунок не лише для школярів, а й для всіх жителів мікрорайону. Читати далі

Депутати вирішують

Результати роботи чергової 84-ї сесії міської ради

17 жовтня відбулася 84-та сесія Олександрійської міської ради, на порядок денний якої було внесено більше 40 питань.  Розпочавши свою роботу, депутати внесли зміни до комплексної програми профілактики злочинності в м.Олександрії на 2011-2015 роки, які дозволять придбавати для правоохоронців Олександрійського МВ УМВС України в Кіровоградській області, що відбувають у зону проведення антитерористичної операції, бронежилети та інші засоби індивідуального захисту. Читати далі

Житлово-комунальне господарство

КП«Житлогосп» готує житловий фонд міста до зими

Комунальне підприємство «Житлогосп» продовжує роботу, пов’язану з підготовкою житлового фонду до осінньо-зимового періоду та підвищенням енергозбереження даного сектору. Окрім того, відповідно до плану, за замовленням старших будинків проводяться й інші ремонтні роботи. Читати далі

Засідання виконкому

Контролюючи життєдіяльність міста

23 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На початку перший заступник міського голови Л. Давиденко, яка вела засідання, виконала приємну місію: кращі водії та працівники автодорожньої сфери напередодні професійного свята були нагороджені подяками міського голови та квітами. Читати далі

Робочий графік мера

Переймали досвід

3 липня Олександрію відвідала делегація з міста-сусіда Світловодська. У малій залі виконкому зібралося керівництво Олександрійської та Світловодської міських рад, фахівці житлово-комунального господарства, аби  обговорити питання успішного  реформування системи ЖКГ в Олександрії. Наші сусіди зацікавилися досвідом, ініційованим і впровадженим С. Цапюком на Олександрійщині, але, як зізналися потім, у себе в місті його не вдається втілити у життя. Читати далі


25 жовтня 2014, субота, 20:28

ОСТАННІ НОВИНИ

ОГОЛОШЕННЯ