26 ГРУДНЯ О 16:00 ГОД. ВІДБУДЕТЬСЯ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ МІСЬКОЇ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ. ПЕРЕД ЦИМ ВІД ПК«СВІТЛОПІЛЬСЬКИЙ» ПРОЙДЕ СВЯТКОВА ХОДА ДІДІВ МОРОЗІВ ТА СНІГУРОНЬОК, ЯКА РОЗПОЧНЕТЬСЯ О 15:40 ГОД. ЗАПРОШУЄМО УСІХ МЕШКАНЦІВ ТА ГОСТЕЙ МІСТА ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СВЯТКОВОМУ ЗАХОДІ * З 11 ГРУДНЯ РОЗПОЧАТО ВИПЛАТУ АВАНСУ ПРАЦІВНИКАМ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ ЗА ГРУДЕНЬ * 2 ГРУДНЯ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В М.ОЛЕКСАНДРІЇ ТА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗПОЧАЛО ФІНАНСУВАННЯ КОШТІВ НА ВИПЛАТУ ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА ГРУДЕНЬ 2014 РОКУ

Головна

Шановні гості міста! Шановні земляки!

Олександрія – місто славного минулого і перспективного сьогодення.

Засноване у 1746 році, воно за роки існування відіграло важливу історичну та адміністративно-економічну роль козацького поселення, військового укріплення, повітового містечка, районного центру, міста обласного підпорядкування. Сьогодні, в часи розбудови Незалежної Української держави, Олександрія переживає період економічного, самоврядного та архітектурного відродження. Люди і міста стають життєздатними, якщо їх плани спрямовані у майбутнє.

Ми свідомі усіх складностей цілей і завдань, які ставить майбутнє міста перед нами, бо впевнені у їх успішній реалізації при дієвій підтримці усієї територіальної громади. Давайте разом попрацюємо заради рідного міста.
Вдячний усім, хто приєднається до цієї благородної справи.

С.ЦАПЮК, міський голова

20 грудня – День міліції

Шановні працівники міліції!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом.
Сьогодні служба в органах правопорядку є особливо напруженою та небезпечною. Вона вимагає величезної волі, мужності, професіоналізму та наполегливості. Саме Вам довірено стояти на варті інтересів цілої держави, боротися з порушеннями закону і порядку, оберігати життя і спокій наших громадян.
Переконаний, що завдяки високим людським якостям та відповідальному ставленню до службових обов’язків Ви з честю виконуєте поставлені завдання зі зміцнення правопорядку та дотримання норм закону в Україні.
З нагоди професійного свята висловлюю щиру вдячність всім працівникам і ветеранам міліції за самовіддану працю. Бажаю Вам міцного здоров’я, родинного тепла, успіхів у службі та здобутків в ім’я незалежної України!

З повагою міський голова С.Цапюк

Подарунки від влади до Св.Миколая

У День Св.Миколая малеча вже традиційно отримує від олександрійської влади солодкі подарунки. Уранці 19 грудня секретар міської ради Г.Лоцман та заступник міського голови Л.Сосна відвідали дошкільний спеціалізований дитячий будинок та дитячий садок №23 у сел.Пантаївці. Посадовці від імені міського голови С.Цапюка привітали вихованців та педагогічні колективи закладів зі святом, побажали усім доброго здоров’я, життєвої наснаги і щоденної радості. У свою чергу, дітлахи подарували гостям цікаві святкові виступи та музичні композиції. Кожен вихованець отримав від міського голови солодкі подарунки.
Депутати міської ради також привітали маленьких олександрійців з Днем Св.Миколая. Зокрема, О.Бондар та О.Гаращенко поздоровили дітей і педагогічні колективи Звенигородської і Мартоіванівської ЗНЗ зі святом та передали від Степана Цапюка теплі побажання здоров’я і гарного настрою.

На часі – енергетична незалежність Олександрійського регіону

На черговій нараді робочої групи з питань відновлення Олександрійського буровугільного комплексу, яка відбулася 18 грудня, був представлений останній запропонований проект – від швейцарської холдингової компанії «Воднева енергетика».
Дана пропозиція передбачає створення енерготехнологічного комплексу з отриманням синтез-газу на основі бурого вугілля та виробництво синтетичного моторного палива або губчастого заліза. Окрім цього, впроваджена програма дасть можливість створити нові робочі місця, збільшити податкові надходження до бюджетів всіх рівнів, розвинути економічний потенціал регіону та ін.
У ході зустрічі члени робочої групи обговорили переваги та недоліки презентованого інвестиційного проекту, а також внесли свої пропозиції та зауваження. Загалом, під час роботи даної групи було розглянуто 3 бізнес-проекти, які подали Олександр Бєлов, що представляє інтереси Дніпропетровського ТОВ«Інтехпроект»; Валерій Малоок, який презентував проект від «Інвертекс-Олександрія ЛТД» та Валерій Тригуб, який співпрацює з швейцарською холдинговою компанією «Воднева енергетика».
За результатами наради було вирішено узагальнити запропоновані інвестпроекти, після чого направити їх на розгляд Кіровоградської обласної державної адміністрації, а згодом і до Міністерства енергетики і вугільної промисловості України.

Зелені красуні – під охороною держави

Наближаються Новорічні свята, головним символом яких завжди була ялинка в оселі. Вона створює особливий настрій, адже прикрашена іграшками та гірляндами. Прикро, але щороку задля задоволення власних потреб люди вирубують тисячі зелених красунь.
Незважаючи на заходи, які щорічно вживаються для посиленої охорони хвойних насаджень у передноворічний період, кількість випадків самовільних браконьєрських вирубувань за останні роки зростає. Наші громадяни навіть не замислюються над тим, як важко виростити дерево. Хочемо нагадати, що усі лісонасадження перебувають під державною охороною, незаконне вирубування яких карається чималими штрафами.
Спецінспекція з благоустрою населених пунктів управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради наголошує, що перед тим, як купувати «живу» ялинку, варто подумати про наявні альтернативи, які користуються чимраз більшою популярністю. Мова йде про штучні або живі ялинки в горщиках, святкові композиції з гілок хвойних дерев тощо.
Якщо ви вирішили все ж таки купити живу ялинку, то звертайте увагу на наявність спеціальних пластикових бирок зі штрих-кодом.
Давайте разом дбати про зелені насадження, які прикрашають наш рідний край та є основою чистого довкілля.

19 грудня – День Святого Миколая

Дорогі олександрійці!

Щороку 19 грудня усі православні християни святкують одне із найулюбленіших свят наших дітей – День Святого Миколая.
За своє земне життя Святитель Микола зробив безліч добрих справ на славу Божу. Рушієм його подвижницької праці стала дивовижна і непохитна віра в добро.
Тому це свято здавна вважається символом доброти і милосердя, тому його з нетерпінням чекають не тільки діти, а й дорослі. Адже це можливість знайти час на тепле слово подяки малознайомій людині, обійняти і приголубити своїх рідних, відповісти щирістю і вдячністю близьким.
Приємно, що жителі нашого міста не забувають старі традиції і доповнюють їх сучасним баченням. Можна сказати, що свято Миколая перейшло з православного храму в школи, дитячі сади і поширилося в сім’ях.
Тож вітаю всіх олександрійців з Днем Св.Миколая – святом, коли здійснюються найзаповітніші мрії, святом, коли люди дарують дітям гостинці та щирі посмішки один одному.
Сердечно бажаю всім мешканцям нашого міста, щоб в кожну оселю разом зі святом прийшли злагода, добробут, щастя і непорушна віра в добро.

З повагою міський голова С.Цапюк

19 грудня – День адвокатури

Шановні адвокати!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем адвокатури!
Адвокати за специфікою своєї діяльності є захисниками і служителями права та законності. Вони повинні уособлювати в собі не лише справедливість та непорушність норм Конституції, а й володіти такими людськими якостями, як чесність, наполегливість, гідність та беззаперечна відданість справі. Саме від професії адвоката залежать долі багатьох людей, політичних інститутів, а подекуди й держави.
Тож прийміть слова вдячності за Вашу нелегку і відповідальну працю.
Нехай людська шана стане гідною подякою за Вашу діяльність. Бажаю Вам відмінного здоров’я, щастя, удачі, затишку та успішної реалізації задуманого.

З повагою міський голова С.Цапюк

Якими будуть канікули в школах Олександрії

Відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради для загальноосвітніх навчальних закладів міста узгоджено терміни проведення зимових та весняних канікул у 2014-2015 роках.
Так, зимові канікули триватимуть з 22 грудня по 11 січня включно. Таким чином, другий семестр розпочнеться з 12 січня 2015 року. В Олександрійському НВК (ЗНЗ І-ІІ ст. №17 – ліцей) та НВК“Олександрійський колегіум – спеціалізована школа” зимові канікули відбуватимуться за окремим графіком.
Весняні канікули триватимуть з 23 по 29 березня 2015 року.

Головне за останні дні:

Влада пообіцяла і зробила

Відкрито новий тренажерний майданчик

05 вересня в Олександрійському навчально-виховному комплексі (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей) відбулася приємна подія. Навчальний заклад отримав у подарунок від влади новий тренажерний майданчик. Це не звичайний тренажерний майданчик, а справжній спортивний комплекс під відкритим небом. Тренажери розраховані майже на всі вікові категорії та здатні тренувати всі групи м’язів. Піклування про здоров’я нації – одна з основних завдань державної та місцевої влади. І на прикладі Олександрії ми можемо бачити, що це не порожні слова, а справжні дії. Адже не кожен мешканець міста може дозволити собі абонемент до фітнес-залу. З огляду на сказане, особливого значення набувають слова Степана Цапюка, що тренажерний майданчик – це подарунок не лише для школярів, а й для всіх жителів мікрорайону. Читати далі

Депутати вирішують

Депутати вирішують

9 грудня відбулися 87 та 88 сесії Олександрійської міської ради, на першій з яких розглянуто ряд фінансових питань. Насамперед, депутати внесли зміни до міського бюджету на 2014 рік. Це пов’язано з отриманням дотації вирівнювання у розмірі 9 млн. 400 тис. грн. на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ. Зокрема, освітяни отримали 6 млн. 170 тис. грн., медичні працівники – 1 млн. 860 тис. грн., працівники закладів культури – 450 тис. грн.; 64 тис. грн. направлено бюджетним закладам сільської та селищних рад. Окрім цього, із територіального дорожнього фонду обласного бюджету м.Олександрії виділено 1 млн. 137 тис. грн., які спрямовано на реконструкцію пр.Будівельників. Варто зазначити, що відповідні роботи вже завершено. Також здійснено внутрішній перерозподіл видатків для забезпечення розрахунків за енергоносії і внесено зміни до обсягів державної субвенції. Крім того, за активну участь у роботі органів самоорганізації населення та сумлінне виконання обов’язків міська рада вирішила виплатити одноразову винагороду головам квартальних комітетів. Читати далі

Житлово-комунальне господарство

КП«Житлогосп» готує житловий фонд міста до зими

Комунальне підприємство «Житлогосп» продовжує роботу, пов’язану з підготовкою житлового фонду до осінньо-зимового періоду та підвищенням енергозбереження даного сектору. Окрім того, відповідно до плану, за замовленням старших будинків проводяться й інші ремонтні роботи. Читати далі

Засідання виконкому

Виконком виділив паливно-мастильні матеріали для обслуговування БТРів

4 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На початку з нагоди Міжнародного дня волонтера міський голова С.Цапюк висловив щирі слова вдячності громадським активістам, які у цей складний для країни час надають постійну допомогу українській армії, забезпечують військовослужбовців Збройних Сил, Національної Гвардії України, доброльчих батальонів та бригад засобами першої необхідності, допомагають у ремонті бойової техніки тощо. Читати далі

Робочий графік мера

Переймали досвід

3 липня Олександрію відвідала делегація з міста-сусіда Світловодська. У малій залі виконкому зібралося керівництво Олександрійської та Світловодської міських рад, фахівці житлово-комунального господарства, аби  обговорити питання успішного  реформування системи ЖКГ в Олександрії. Наші сусіди зацікавилися досвідом, ініційованим і впровадженим С. Цапюком на Олександрійщині, але, як зізналися потім, у себе в місті його не вдається втілити у життя. Читати далі


20 грудня 2014, субота, 23:30

ОСТАННІ НОВИНИ

ОГОЛОШЕННЯ

Графіки аварійних відключень електроенергіїНайсвіжіші новини дня в стрічці на Ukr.net.
TVgid.ua- програма для всіх телеканалів.