УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ПРОДОВЖУЄ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН, ЯКІ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ ПРАВА НА ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ ДЛЯ ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ НА НЕОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2014 РОКУ. З ЖОВТНЯ МІСЯЦЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2014–2015 РР. ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ЗДІЙСНИТИ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС НА ПРИЙОМ МОЖНА ЗА ТЕЛЕФОНОМ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» 7-29-79 АБО ЗВЕРНУВШИСЬ ДО УПРАВЛІННЯ ОСОБИСТО ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛ.ШЕВЧЕНКО, 109

Головна

Шановні гості міста! Шановні земляки!

Олександрія – місто славного минулого і перспективного сьогодення.

Засноване у 1746 році, воно за роки існування відіграло важливу історичну та адміністративно-економічну роль козацького поселення, військового укріплення, повітового містечка, районного центру, міста обласного підпорядкування. Сьогодні, в часи розбудови Незалежної Української держави, Олександрія переживає період економічного, самоврядного та архітектурного відродження. Люди і міста стають життєздатними, якщо їх плани спрямовані у майбутнє.

Ми свідомі усіх складностей цілей і завдань, які ставить майбутнє міста перед нами, бо впевнені у їх успішній реалізації при дієвій підтримці усієї територіальної громади. Давайте разом попрацюємо заради рідного міста.
Вдячний усім, хто приєднається до цієї благородної справи.

С.ЦАПЮК, міський голова

Олександрійські підприємства виявляють патріотизм

22 вересня міський голова С.Цапюк провів нараду з питання транспортування в Олександрію з м.Артемівська чотирьох бронетранспортерів для їх ремонту та подальшого відправлення в зону АТО.
У нараді взяли участь волонтери, які займаються доставкою гуманітарних вантажів на Схід України, керівники підприємств, що мають спеціальну техніку, представники ГФ«Славутич» та фахівці управління економіки міської ради.
У ході діалогу Степан Кирилович зазначив, що на кожну територіальну громаду наші захисники вітчизни покладають великі надії щодо відновлення бойової техніки, яка десяттиліттями зберігалася на військових складах. Приємно, що в нашому місті промислові підприємства, виявивши патріотизм, відгукнулися на пропозицію влади і готові безкоштовно повернути до робочого стану військові машини. Це суттєва підтримка нашій армії, адже ремонт одного БТРа коштує від 30 до 100 тис. грн.
Як вже повідомлялося, 19 вересня в Олександрію були доставлені перші три БТРи, які зараз ремонтуються фахівцями компанії «УкрАгроКому» та ПКП«Кран-Сервіс».
«Ми повинні зробити усе можливе, – підкреслив міський голова, – аби сприяти забезпеченню Збройних Сил України усією необхідною технікою, тому керівники автотранспортних підприємств у нинішній складний час повинні усіляко сприяти військовим». Як приклад, Степан Цапюк назвав ТОВ«Олександрійська зернова компанія», яка сьогодні безкоштовно ремонтує три військових КамАЗи, на яких працюватимуть мобілізовані до лав Збройних Сил працівники даного підприємства.
Днями з військової бази м.Артемівська в наше місто буде доставлено ще 4 броньовані машини. Для цього необхідно два тягачі зі спеціальними платформами. В результаті обговорення представники двох підприємств виявили бажання за власні кошти відправити необхідну техніку до місця призначення.
Крім того, С.Цапюк доручив начальнику управління економіки міської ради Р.Черевашку узагальнити всю інформацію щодо наявного вантажного транспорту у володінні підприємств, розташованих на території міста.

Асоціація міст схвально відгукнулася на призначення головою Кіровоградської ОДА С.Кузьменка

На виїзному засіданні Асоціації міст України, яке відбулося в м.Одесі 17-19 вересня, голова Кіровоградського регіонального відділення Асоціації С.Цапюк запропонував розглянути питання про призначення на посаду голови Кіровоградської ОДА С.Кузьменка. Під час обговорення даного питання керівники міст Кіровоградщини підтримали рішення Президента України та схвально відгукнулися про особистісні і професійні якості нового губернатора, відзначивши, що готові співпрацювати із Сергієм Анатолійовичем на благо територіальних громад області.

Шануючи пам’ять героїв

22 вересня олександрійці відзначили День партизанської слави, ушанувавши пам’ять героїв, які віддали своє життя за рідну землю.
Багато олександрійців різних поколінь зібралося біля Братської могили по вул.Діброви, щоб згадати військові подвиги партизанів та підпільників. Серед них були секретар міської ради Г.Лоцман та заступник міського голови Л.Сосна, учасники Великої Вітчизняної Війни, депутати, представники громадських організацій, учнівської молоді та ін.
Ведучі згадали страшні роки Великої Вітчизняної війни. На Олександрійщині неймовірний жах на окупантів наводило партизанське з’єднання ім.К.Ворошилова, командував яким наш земляк Ілля Діброва. Партизани захоплювали бойову техніку, знищували німецькі гарнізони, їх штаби і поліцейські дільниці, обривали телефонний зв’язок, розбирали і підривали залізничні шляхи. Під час своїх дій олександрійські підпільники підірвали 10 ешелонів, знищили майже 3 тисячі німецьких солдатів і офіцерів, понад 650 автомашин, багато зброї і військового спорядження, відбили у німецько-фашистських загарбників 14 населених пунктів області.
Від імені Олександрійського міського голови на мітингу виступив секретар міської ради Геннадій Лоцман. Він привітав присутніх зі святом, зазначивши, що партизанський рух був масовим виявом високого патріотизму сотень тисяч добровольців, самовіддана боротьба яких за свободу вважається одним із важливих чинників перемоги над ворогом. Антифашистський опір Українського народу – це історія героїзму і жертовності наших батьків і дідів. Тож наш святий обов’язок – берегти пам’ять про мужність визволителів рідної землі. Секретар міської ради побажав ветеранам та усім олександрійцями міцного здоров’я, щастя, довголіття, злагоди і мирного неба над головою.
Насамкінець учасники урочистостей вшанували пам’ять загиблих і померлих партизанів і підпільників хвилиною мовчання та на знак глибокої поваги до їх подвигів поклали квіти до пам’ятного знаку.

В Олександрію прибули перші БТРи

У п’ятницю ввечері, 19 вересня, в Олександрію прибули три перших БТРи із запланованих п’яти одиниць бойової техніки.
Як повідомлялося раніше, за ініціативи олександрійських волонтерів, яку підтримав міський голова С.Цапюк та організував допомогу підприємств нашого міста, останні погодилися взяти на безкоштовне технічне обслуговування та ремонт 5 БТРів, які знаходяться на зберіганні у військовій частині м.Артемівська.
Перед транспортуванням техніку попередньо було оглянуто, зроблено експертну оцінку, оперативно відвантажено та взято усі необхідні комплектуючі. Дорога пройшла відносно спокійно – техніку супроводжувала військова міліція. На ремонт БТРи взяли ПКП«Кран-Сервіс» та компанія «УкрАгроКом». Наступна партії очікується найближчими днями.
Після ремонту спецтехніка буде передана 72 повітрянодесантній бригаді, яка свого часу під час захисту Луганського аеропорту втратила усю техніку, і після доукомплектування знову збирається на передову.

22 вересня – День партизанської слави

Шановні ветерани!

Щиро вітаю Вас з Днем партизанської слави!
У цей день ми з почуттям безмежної вдячності віддаємо данину поваги колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
Низько вклоняємося вам, дорогі ветерани, і висловлюємо щиру подяку за вашу відданість Батьківщині, хоробрість та самопожертву.
Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, довголіття та мирного неба над головою.

З повагою міський голова С.Цапюк

Легалізація найманої праці триває

Робочою групою щодо організації та координації роботи з питань легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення з метою виявлення фактів порушення трудового законодавства, зокрема, відсутності трудових договорів у роботодавців з найманими працівниками, за період з 15 по 19 вересня 2014 року обстежено 35 об’єктів господарювання. У 5 ФОП виявлено 5 незареєстрованих працівників.
Загалом, з початку року обстежено 1295 об’єктів господарювання, у 115 ФОП виявлено 136 незареєстрованих працівників, 90 робочих місць легалізовано.
За результатами рейдів готуються листи прокурору м.Олександрії та в Територіальну інспекцію з переліком ФОП-порушників, які ігнорують зауваження представників робочої групи та не реєструють трудові відносини з найманими працівниками, для вжиття заходів впливу.

Вічна пам’ять герою

22 вересня о 10 годині в ПК«Світлопільський» відбудеться прощання з олександрійцем – 21-річним Гордієм Кіктенком, який загинув під час проведення антитерористичної операції у Донецькій області під Іловайськом з 29-го на 30 серпня.
Служив юнак у добровольчому батальйоні “Донбас”, до цього був активістом олександрійського блокпосту. Земляки знають Гордія як сміливу, компанійську і веселу людину, яка попри усі складності не втрачала сили духу і волі до перемоги.
Олександрійський міський голова, міська рада та виконавчий комітет висловлюють щирі слова співчуття бабусі та близьким людям Гордія Кіктенка.
Світла пам’ять про героя-земляка завжди житиме в пам’яті олександрійців.

Головне за останні дні:

Влада пообіцяла і зробила

В День Перемоги у оновленому ПК«Світлопільський» відбудуться загальноміські урочистості із вшанування олександрійських ветеранів

7 травня міський голова С.Цапюк відвідав соціальні об’єкти, у яких завершуються ремонтні роботи. Він побував у 7-поверховій поліклініці та в ПК«Світлопільський». Читати далі

Депутати вирішують

Депутати звернулись до Голови Верховної Ради України О.Турчинова

11 вересня відбулася позачергова 81-ша сесія міської ради, на якій депутати розглянули два питання. Першим рішенням були внесені зміни до міського бюджету на 2014 рік: збільшено загальний обсяг доходів та видатків на суму 1 млн. 94,4 тис. грн., у тому числі, загального фонду на суму 1 млн. 54,6 тис. грн. та спеціального фонду на 39,8 тис. грн., а також проведено внутрішній перерозподіл по галузях. Даними змінами виділяються кошти на підготовку навчальних закладів до опалювального сезону; харчування дітей – переселенців із зони АТО, які відвідують навчальні заклади; реабілітацію дітей з порушенням постави і сколіозом; асфальтування території МЛ№1; завершення ремонту ПК«Світлопільський» (фойє та туалети). Читати далі

Житлово-комунальне господарство

КП«Житлогосп» звітує

Реформування житлово-комунального господарства, ініційоване міським головою С.Цапюком, а також створення служби єдиного замовника змінило якість та ефективність роботи у житловому секторі міста. КП«Житлогосп» працює відповідно до затверджених планів. У першому півріччі поточного року основні роботи планувалися щодо ремонту покрівлі, жолобів, водостічних труб, під’їздів, козирків над входами у під’їзди та улаштування дверей у підвальні приміщення. За інформацією директора підприємства С.Ананьєва здійснено ремонт м’якої та шиферної покрівель за адресами: вул.Дзержинського 40, пр.Леніна 19, 87, 92, 90, 95, 100 та 132 вул. 50 років Жовтня 8 та 8А, вул.Пролетарська 44, вул. 6-го Грудня 89, 93, 141/1, 141/2, 141/3, 141/4, 143/3, 150, вул.Луначарського 8, 18, вул.Міліцейська 131, вул.К.Лібкнехта 31, 33, вул.Калініна 24, 75, 87, пров.Мічуріна 8, пл.Кірова 19, вул.Г.Сталінграду 19. Читати далі

Засідання виконкому

Виконком погодив проведення чергового призову громадян на строкову військову службу

11 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На початку члени виконкому обговорили та запропонували міській раді затвердити звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами ради у минулому році та звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Олександрії за 2013 рік. Читати далі

Робочий графік мера

Переймали досвід

3 липня Олександрію відвідала делегація з міста-сусіда Світловодська. У малій залі виконкому зібралося керівництво Олександрійської та Світловодської міських рад, фахівці житлово-комунального господарства, аби  обговорити питання успішного  реформування системи ЖКГ в Олександрії. Наші сусіди зацікавилися досвідом, ініційованим і впровадженим С. Цапюком на Олександрійщині, але, як зізналися потім, у себе в місті його не вдається втілити у життя. Читати далі


23 вересня 2014, вівторок, 07:20

ОСТАННІ НОВИНИ

ОГОЛОШЕННЯ